سخن عمر

زکات علم، نشر آن است.

تماس با ما

سامانه ی پیامکی : 50002340300000

لطفا جهت عضویت در خبرنامه ی پیامکی سایت، عدد 1 را به شماره ی فوق ارسال کنید. با عضویت در سامانه ی پیامکی سایت، به محض ارسال مطلب جدید، از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

پروفایل ها

عضویتعضویت در خبرنامه
* indicates required
آمارگیر
Protected by Copyscape Online Copyright Protection

تا به حال نرم افزار های متعددی جهت آنلاین شدن با چند یاهو آی دی در یاهو مسنجر بر روی اینترنت قرار گرفته است، ولی واقعیت مسئله این است اکثر این ترفند ها جهت دسترسی به اطلاعات شخصی کاربران نوشته شده تا کمک به آنها. در این ترفند قصد دارم تغییراتی را رجیستری ویندوز ایجاد کنیم که برای آنلاین شدن با چند آی دی دیگر نیازی به استفاده از نرم افزاری خاص نباشد. این ترفند به گونه ای عمل می کند که شما می توانید به طور مجزا چندین بار برنامه یاهو مسنجر را Run کنید !
نحوه تغییرات دستی در Registry: از منوی Start گزینه Run را انتخاب کنید و در آن regedit را تایپ نمائید. با فشردن دکمه Enter پنجره ای باز می شود.
شاخه زدر منوی باز شده گزینه DWORD Value را کلیک کنید و نام آن را Plural قرار دهید.

حالا بر روی آن یر را دنبال و باز کنید:

HKEY_CURRENT_USER —> Software —> Yahoo —> Pager —>Test

وقتی روی پوشه Test کلیک کنید در سمت راست ، عملیات را آغاز می کنیم. راست کلیک کنید و New را بزنید و دو بار کلیک کنید تا ارزش گذاری کنیم. در قسمت Value Data عدد یک را تایپ کنید و در قسمت Base گزینه Hexadecimal را برگزینید و OK کنید. کار تمام شد. اکنون پنجره را ببینید و Yahoo! Messenger خود را راه بیاندازید.

به اشتراک بگذاریدTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneShare on Facebook

تغییرات در بخش ارسال نظرات

کاربران گرامی ، جهت ارسال نظرات، باید در سایت DISQUS عضو شوید. چنانچه اطلاعی در این زمینه ندارید، به لینک زیر مراجعه کنید.
http://farsi.tebcenter.ir/?p=3608