آخرین نسخه منتشر شده

تماس با ما

سامانه ی پیامکی : 50002340300000

لطفا جهت عضویت در خبرنامه ی پیامکی سایت، عدد 1 را به شماره ی فوق ارسال کنید. با عضویت در سامانه ی پیامکی سایت، به محض ارسال مطلب جدید، از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

پروفایل ها

آمارگیر
Protected by Copyscape Online Copyright Protection

به در خواست یکی از کاربران سایت :

WinRAR یکی از نرم افزار های فشرده سازی معروف است که با پشتیبانی از پسوند های متفاوت و متنوع یکی از پر کاربرد ترین نرم افزار های تحت ویندوز نامیده میشود. این نرم افزار بر روی اکثر OS ها موجود است. در غیر اینصورت می توانید آنرا با استفاده از لینک زیر دانلود کنید !

لینک دانلود

بعد از دانلود، فایل را اجرا کرده و برنامه را نصب کنید ! توجه داشته باشید بعد از نصب، گزینه های زیر بر روی کلیک راست شما افزوده خواهد شد ! در صورتیکه شما بر روی یک فایلی از سیستمتان کلیک راست کنید. مثلا بر روی یک عکس و یا یک پوشه !

حال بر روی فایلی بروید که می خواهید از حالت فشرده خارج کنید . دقت داشته باشید اسناد با پسوند CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, Z , Rar  و… جز اسنادی هستند که برای این برنامه قابل پشتیابی و Uncompress  هستند. برای مثال فیلمی را از سایتی دانلود کرده اید و می خواهید آن را از حالت فشرده در بیارید . ابتدا به محل مورد نظر(مسیری که فیلم را در آن ذخیره کرده اید) رفته، بر روی فیلم و یا هر فایل دیگری کلیک راست کرده و گزینه ی Extract Here را انتخاب فرمائید. به مانند تصویر زیر …

به محض زدن Extract Here همه ی محتویات آن در همان مسیر Uncompress خواهد شد و شما می توانید محتویات را مشاهده کنید !

به اشتراک بگذاریدTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneShare on Facebook

یک جواب ارسال شده است. به “آموزش مرحله به مرحله ی استفاده از WinRaR” . کاربران و بازدیدکنندگان عزیز توجه داشته باشند، قسمت نظرات ، برای تبادل افکار و ارتباط با سایر کاربران گرامی فعال شده است. می توانید با سایر کاربران، از همین قسمت ارتباط داشته ، به سئوالات آنها نیز جواب دهید و یا از آنها کمک بگیرید.

نظر، پیشنهاد و یا سئوال خود را مطرح نمائید.